• ADVENT

• Je ADVENT - čas čakania, čas očakávania... Čas, kedy človek s istotou vie, že sa blíži čas lásky - čas VIANOC. Zatiaľ si pripravme srdcia, vyhoďme zlobu, vyhoďme nelásku, vyhoďme nečistotu zo svojich sŕdc a vpusťme dnu Božie svetlo! Aj keď sa Ježiš narodil v chudobnej maštaľke, predsa môže mať radosť, keď sa tento rok bude môcť narodiť v našich čistých srdciach. Prajem Vám požehnaný ADVENT!

• Súťaž o naj pohľadnicu

• Náš školský klub sa zapojil do súťaže s pohľadnicou "Čaro Svätej noci". Prosíme Vás o hlasovanie, aby sme mohli čo najlepšie uspieť.

Ako môžeme hlasovať?

1. Bezplatne - kliknutím na tlačidlo Hlasuj  - 1x za 5 minút, za jeden klik získate 5 bodov.
            2. Poslaním SMS v tvare: talent(medzera)SMS ID(číslo pod každou fotografiou) na 7009, za jednu SMS získate 500 bodov. Cena spätnej SMS správy je 1,60 € s DPH.
            3. Kreditom - dobitím kreditu na stránke http://talentagent.sk/dobitie/kredit - získate vždy toľko bodov, koľko potrebujete bez obmedzení, kredit môžete pridávať 1x za 60 sekúnd.

Link – vianočný pozdrav  Čaro Svätej noci

Ďakujeme za každý hlas.

• Poplatok za obedy – december 2021

• Prosíme uvádzať  variabilný symbol

VS- celý rok rovnaký

Obedy  zamestnanci       121                          1,13 x 16 = 18,08 €

Deti do 5 rokov                221                          1,37 x 16 = 21,92 €

Predškoláci                       321                         1,37 x 16 =  21,92 €

Cudzí                                  421                           2,95 x 16 =  47,20 €

Žiaci          I.st.                  521                         1,15 x 16 =  18,40 €

+ 2 € réžia- paušálna platba   spolu 20,40 €

II.st.                 621                           1,23 x 16 = 19,68 €

+ 2 € réžia- paušálna platba   spolu 21,68 €

DESIATA        I. a II. st.                                        0,60 x 16 = 9,60 €

Uhradiť na č. účtu SK55 0200 0000 0041 1263 0953

• Je tu nová fotografická výzva na november

• Tento mesiac býva zvyčajne hmlisté a daždivé počasie, ráno rosa, ba častejšie námraza, objavuje sa prvý sneh, krajinu zahalenú závojom hmly občas pretkávajú slnečné lúče. Nádherný pohľad z ulice, či z kopca, zaujímavé detaily kvapiek rosy a rýchlo sa topiace prvé snehové vločky. Podarí sa nám zachytiť túto novembrovú krásu cez hľadáčik fotoaparátu?

Fotografiu pošli prostredníctvom formulára https://skr.sk/rF2HH

Formulár sa dá otvoriť až po prihlásení do školského mailu (nie na školskú stránku).

Podmienky platia rovnaké ako v mesiaci október.

Tešíme sa na vaše zaujímavé novembrové fotografie.