• Školská kolekcia

• Máme pre Vás skvelú správu!

Naša škola má vlastnú voľnočasovú kolekciu oblečenia, o podobe ktorej rozhodli sami študenti. Jej náhľad vidíte nižšie a je možné si ju aktuálne zaobstarať v našom e- shope:

Objednávanie je už spustené a bude možné až do 13.3.

Nasledujúci deň sa e-shop uzatvorí a objednané veci pôjdu do výroby. Neváhajte preto, ak si chcete zadovážiť nový kúsok so školským logom!

Nezabudnite využiť zľavu 10 %, stačí pri nákupe zadať voucher v znení JARNAKY10

(Môže sa stať, že ceny v e-shope sa zobrazia v CZK. V hornej lište e-shopu nastavíte EUR)

• Oznam - poplatky za stravu - marec 2024

• Prosíme uvádzať  nové variabilné symboly

Zamestnanci                        124                  20 dní x 1,80€ = 36€

Deti do 5 rokov                     224                 20 dní x 1,70€ = 34€

Predškoláci s dotáciou         324                 20 dní x 0,30€ = 6€

Cudzí                                    424                 20 dní x 4,44€ = 88,8€

Žiaci 1.stupeň s dotáciou     524                 2€ réžia

Žiaci 2.stupeň s dotáciou     624                 2€ réžia

Desiata 1. a 2.stupeň                                19 dní x 0,70€ = 13,30€

Číslo účtu               SK5502000000004112630953

• "CIRKEVNÁ NA REPRE"

• Vo štvrtok sme školské lavice na chvíľu vymenili za sedačky na zimáku a užili sme si napínavý zápas našich Indiánov proti mladíkom z výberu Slovenska U18. Keďže si popri svojich povinnostiach Indiáni našli na nás čas a osobne nás na tento zápas prišli pozvať do školy, pripravili sme sa aj my. Počas týždňa si každá trieda nachystala rôzne transparenty, ktoré mali našich hokejistov povzbudiť a hnať dopredu. Tí nás držali v napätí až do úplného záveru, keďže tento duel sa dostal až do predĺženia. To naši chlapci napokon zvládli, a tak sme zo zápasu odchádzali všetci spokojní a s úsmevom na tvári.

HK MŠK Žiar nad Hronom, ĎAKUJEME za tento skvelý zážitok a budeme vám fandiť aj naďalej!

• Šachový turnaj

• Dňa 9.2.2024 sa v našej škole konal 2. ročník Školského šachového turnaja, ktorého sa zúčastnilo 17 žiakov.

Na treťom mieste sa umiestnil Filip Boroš, striebornú pozíciu obsadil Viliam Podolec, víťazom a stále nepremožiteľným obhajcom tohto titulu, zostáva Jakub Šimko.

Slovami Saviella Tartakowera: „V šachovej partii vyhráva ten, kto urobí chybu ako predposledný.“

Víťazovi blahoželám a teším sa na 3. ročník šachového turnaja.

J.Hlinka

• Výsledky hlasovania o školský motív

• Počas uplynulých dní prebehlo hlasovanie o víťaznom motíve na školskú kolekciu.

Hlasovanie dopadlo nasledovne:

Motív 1 - 69 hlasov

Motív 2 - 50 hlasov

Motív 3 - 6 hlasov.

Motív číslo 1 bude použitý na kolekciu oblečenia, ktorá bude dostupná v e-shope

O spustení predaja vás budeme informovať.

• Hlasovanie o školskom motíve

• Krásny deň všetkým,

máme pre Vás jedno skvelé prekvapenie!
            Do školy prichádza nová školská kolekcia a ste to práve Vy, kto rozhodne o jej podobe!
            Hlasujte do 12.2. o tom, ktorý z trojice motívov sa Vám páči najviac.
            Víťazný motív potom použijeme na vytvorenie celej kolekcie, kde nájdete nielen mikiny ale aj tričká, čapice, batohy a ďalšie kúsky v rôznych farbách :-)